Bursa 16 Haber

Bursa 16 Haber
 • Rihanna Twitter’dan Bursa’lı genci takip ediyor
  Rihanna Twitter’dan Bursa’lı genci tak
 • Bursaspor’da kriz! Daum Enes’i idmandan kovdu
  Bursaspor’da kriz! Daum Enes’i idmanda
 • Rus kızlardan kıskanınca
  Rus kızlardan kıskanınca
 • Muhteşem yüzyıla bir transfer daha
  Muhteşem yüzyıla bir transfer daha
 • Tribünler ‘Ali İsmail Korkmaz’la yıkıldı
  Tribünler ‘Ali İsmail Korkmaz’la yıkıl
 • Başkan Körüstan’dan resmi açıklama
  Başkan Körüstan’dan resmi açıklama
 • Hürrem Sultan olarak gitti,Kösem Sultan olarak dönüyor.
  Hürrem Sultan olarak gitti,Kösem Sultan olarak dön
 • Adriana Lima Tv8′de programa başlıyor
  Adriana Lima Tv8′de programa başlıyor
 • Uludağ’dan İlginç Manzaralar
  Uludağ’dan İlginç Manzaralar
 • Bursa’lı Buse 10 bin fidanla unutulmayacak
  Bursa’lı Buse 10 bin fidanla unutulmayacak
İbrahim Hacıosmanoğlu TFF yolcusu
İbrahim Hacıosmanoğlu TFF yolcusu
İbrahim Hacıosmanoğlu, hafta başında federasyona gideceğini söyledi ve ekledi: Bu son görüşmemiz olacak. Ya gerekeni yapmak için harekete geçerler ya da UEFA ve FIFA nezdinde çalışmalarımız başlar.. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Radyospor’da Serhat...
14 Eylül 2013 10:07
Font1 Font2 Font3 Font4
Bursa 16 Haber

İbrahim Hacıosmanoğlu, hafta başında federasyona gideceğini söyledi ve ekledi: Bu son görüşmemiz olacak. Ya gerekeni yapmak için harekete geçerler ya da UEFA ve FIFA nezdinde çalışmalarımız başlar..

1379139484-ibrahim-haciosmanoglu-demiroren

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Radyospor’da Serhat Demirtaş’ın hazırladığı Kuzey’in Sesi programına konuk oldu. Birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Merakla beklenen Yıldırım Demirören görüşmesinin hafta başında gerçekleşeceğini söyleyen Hacıosmanoğlu, “Bu toplantıda kendisine, ‘Şu ana kadar işin takipçisi olduk, girişimde bulunmadık. Artık olayın geldiği nokta ortada. UEFA iç işlerimize karışamaz edebiyatını bırakıp gerekeni yapacak mısınız? Eğer yapmayacaksanız biz artık değişik yol izleyeceğiz’ diyeceğim. Kalabalık bir heyetle UEFA ve FIFA’ya gideceğiz” ifadelerini kullandı. Bu girişimler sonucunda ülkenin bir ceza alması halinde sorumlusunun Trabzonspor olmayacağını söyleyen Başkan, “Olası bir yaptırım beni üzmez. Çünkü bunun sorumlusu, bu zamana kadar gerekeni yapmayan olayın üstünü örtmeye çalışanlardır” diye konuştu.

‘Borcu bilerek geldik’

İbrahim Hacıosmanoğlu, son günlerde sık sık dile getirilen kulübün ekonomik sorunlarıyla ilgili olarak ise, “Biz borcu bilerek geldik. Şimdi mağdur edebiyatı, borç edebiyatı yapamayız. 2017′ye kadar gelirlerin temlik altından olması en büyük sıkıntımız. Ancak çözüm yollarımız var, bunu aşacağız. En önemsediğimiz şey, faiz illetinden kurtulmuş bir Trabzonspor yaratmak” dedi.

‘Kulübe siyaset girmedi’

İbrahım Hacıosmanoğlu son olarak kulübün siyasete alet edildiği iddialarına, “Bunu söyleyenler kulübün geçmişine baksın. Siyasetin yönetimler seçtirdiği günleri hatırlasın. Trabzonspor artık siyasetin kullanacağı bir kulüp değildir. Sayın Başbakan’la aramızın iyi olması kulübe siyasetin girdiği anlamına gelmez. Biz sadece her alanda güçlü bir Trabzonspor peşindeyiz” yanıtını verdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa

(c) Copyright 2013 | bursa16haber.com
metin2 pvp serverler  pvp serverler